O nas

Centrum Prawno-Finansowe B2B powstało z myślą o potrzebie stworzenia miejsca, gdzie Firmy będą mogły uzyskać kompleksową obsługę działalności gospodarczej, w szczególności obsługę prawną, finansową, IT i usługi dla biznesu.

Naszym atutem jest to, że w jednym miejscu skupiamy usługi prawne, finansowe, księgowe, doradcze, informatyczne oraz inne usługi niezbędne dla bieżącej działalności firm, jak i rozwoju biznesu.

Możliwe jest to dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami z poszczególnych branż świadczących usługi dla biznesu, w tym z radcami prawnymi i adwokatami, księgowymi, doradcami podatkowymi, pośrednikami kredytowymi oraz informatykami i programistami. Nasz zespół zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie biznesowe, wybierając jedynie osoby godne zaufania i polecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli uzyskać bezpieczne, skuteczne i najlepsze finansowo rozwiązania we wszystkich dziedzinach, z jakimi spotykają się w ramach prowadzonej działalności.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do spółek, jak i do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dopasowując ją do potrzeb konkretnej Firmy.

Zapewniamy, że korzystanie z kompleksowych usług oferowanych przez naszą firmę pozwoli zaoszczędzić państwa czas i pieniądze. 

 

 

COPYRIGHT 2016, © Wszelkie prawa zastrzeżone